باغ وحش
چهار  باغ وحش "اسکانسن" در استکهلم, "بوروس" در شهر بور
,س, "نوردنز آرک" در هونه بو استراند  و  نیز باغ  وحش طبیعی و بی اندازه دیدنی "کول موردن" در حومه شهر نورشوپینگ از دیگر نقاط اجباری دیدنی برای کودکان و خانواده های آنان و نیز میهمانان ایرانی بازدید کننده از سوئد در بهار و تابستان امسال هستند.

 سایتهای اینترنتی این چهار باغ وحش نیز بنوبه خود بسیار دیدنی هستند. در قسمتی از آن (از جمله سایت باغ وحش بوروس) میتوان حیوانات باغ وحش را بصورت زنده  از طریق اینترنت نگاه کرد! که بسیار جالب است. با کلیک کردن بر روی تصاویر زیر وارد وب سایت هر کدام از آنها خواهید شد.

        

باغ وحش کول موردن, از واجبات برای بازدید کودکان در طی تابستان
کودکان ایرانی زیادی نیز هر ساله به همراه خانواده های خود و نیز میهمانان تابستانی از ایران و دیگر نقاط جهان از باغ وحش های سوئد و خصوصا باغ وحش "کول موردن" بازدید میکنند.

از بخشهای دیدنی باغ وحش "کول موردن" پارک "سافاری" آن است که بازدید کنندگان با اتوموبیلهای خود از آن عبور کرده و از فاصله بسیار نردیک قادر به مشاهده حیوانات هستند. گاهگاهی نیز شیر یا پلنگی هوس ماشین سواری نموده و با پریدن بر روی کاپوت اتوموبیل ها "زهره" بسیاری را برده است.

www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران در میان بگذارید
 

 www.stoc

© Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد