"Mall Of Scandinavia" بزرگترین مرکز تفریحی-تجاری شمال اروپا
استکهلمیان – اگر از طرفداران خرید و تفریح  در "مال"ها و مراکز بزرگ خرید هستید مرکز تفریحی-تجاری «مال آو اسکاندیناویا» نخستین انتخاب شماست!

"مال آو اسکاندیناویا" بزرگترین «مال» و مرکز خرید شمال اروپاست. آقای «لارش-اوکه تولمارک» از مدیران این مرکز خرید منحصر به فرد اینگونه آن را توصیف می کند:

- اگر مساحت فروشگاه های بزرگ انکو, پوب, اوهلنز, مرکز خرید استوره گالریان و گالری خرید بزرگ استکهلم را بر روی هم جمع بزنید, می بایست ۲۰ هزار متر مربع دیگر نیز به آن اضافه کنید  تا به اندازه "مال آو اسکاندیناویا" برسید.

زیربنای این مرکز خرید معظم ۱۰۱ هزار متر مربع است که در هفت طبقه علاوه بر صدها بوتیک و فروشگاه, دربرگیرنده تاسیسات دیگری از قبیل مجتمع سینمایی, استخر شنا و ده ها کافه تریا و رستوران است.

۴۰۰۰ محل پارک اتوموبیل جهت بازدیدکنندگان این مرکز خرید برنامه ریزی شده است.

فروشگاه های مال آو اسکاندیناویا از ساعت ۱۰ الی ۲۰ و رستوران های آن از ساعت ۱۰ الی ۲۲ (در مواردی حتی دیرتر) باز هستند. فروشگاه های مواد غذایی این مرکز دارای ساعات کاری بازهم سخاوتمندانه تری هستند.

اپلیکیشن مال آو اسکاندیناویا برای تلفن های هوشمند
از قسمت های جالب مال آو اسکاندیناویا امکاناتی است که اپلیکیشن آن برای تلفن های هوشمند در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. از جمله زمانی که اتوموبیل خود را پارک می کنید این اپ به شما یادآوری می کند که محل پارک را ثبت کنید که با فشار یک دکمه انجام می شود. چنانچه بعدا بیاد نیاورید که اتوموبیل خود را در کجای پارکینگ ۴۰۰۰ واحدی آن پارک کرده اید این اپ شما را به سمت اتوموبیلتان هدایت می کند. همچنین چنانچه در این مرکز خرید غول پیکر دوستان همراهتان را گم کنید با فشار یک دکمه از محل یکدیگر آگاه خواهید شد. حتی اگر دوستانی از شما بدون اینکه اطلاع داشته باشید بصورت همزمان در مال آو اسکاندیناویا باشند این اپ مورد آن را به شما اطلاع خواهد داد. شایان ذکر است که اینترنت سریع  وای فای  بصورت رایگان در اختیار همه بازدیدکنندگان مال آو اسکاندیناویا قرار دارد.
 

یک مجموعه تجاری- تفریحی با استانداردهای درجه ۱ جهانی
"مال آو اسکاندیناویا" در منطقه سولنا, در فاصله هفت دقیقه ای از مرکز شهر استکهلم, نزدیک به بزرگ راه های اروپایی
E4  و E18 , در فاصله ۱۵ دقیقه ای فرودگاه بین المللی بروما و ۲۵ دقیقه ای فرودگاه بین المللی آرلاندا بنا شده است.

«مال آو اسکاندیناویا یک مجموعه تجاری-تفریحی  با استانداردهای درجه ۱ در سطح بین المللی" و  یکی از جاذبه های توریستی بزرگ استکهلم, سوئد و منطقه شمال اروپا بشمار می رود.

هزینه ساخت «مال آو اسکاندیناویا» بالغ بر ۴۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ کرون سوئد بوده است.

پیوندهای مربوط
وب سایت رسمی مال آو اسکاندیناویا
اپلیکیشن مال آو اسکاندیناویا برای تلفن های هوشمند

دیدنیهای دیگر استکهلم در وب سایت ما
stockholm.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 

 www.stoc

© Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد