کوچولوهای پشت فرمان، در سرزمین اتوموبیلهای جعبه ای!
استکهلمیان – کدام کودکی است که با نگاه حسرت بار به بابا و یا مامان که پشت فرمان اتوموبیل نشسته اند نگاه نکرده  و آرزوی قرار گرفتن  در پشت فرمان اتوموبیل و احساس این تجربه هیجان انگیز  را در دل نپرورانده باشد. اما برای برآورده شدن آرزوی این کودکان ماجراجو نیز در استکهلم چاره ای در نظر گرفته شده است.

سرزمین اتوموبیلهای جعبه ای
مجموعه تفریحی «سرزمین اتوموبلیهای جعبه ای»  یا «ال بی ال»  یک شهر «لی لی پوتی» است که در سوئد دارای دو شعبه است. یک شعبه این مجموعه در جزیره تفریحی «اولند» و شعبه دیگر آن در «نی کوارن» واقع در ۳۰ دقیقه ای جنوب استکهلم قرار گرفته است.

«ال بی ال» برای کوچولوهای عاشق ماشین رانی طراحی شده است. اتوموبیل های این مجموعه دارای موتورهای واقعی است که در خیابانهای یک شهر کوچک با خیابان های آسفالت شده و بر روی، پل، میدان، چهار راه....  رانده می شوند.

انتخاب نوع اتوموبیل نیز بر عهده بچه ها قرار دارد: ماشین معمولی، اتوبوس، ماشین پلیس، کامیون و حتی تریلی! برای راندن قابل انتخاب است. اگر هم کودکی دارید که به کشاورزی علاقه دارد می توانید ترتیب رانندگی یک تراکتور را برای او بدهید!

در «سرزمین اتوموبیلهای جعبه ای» مسابقه های مختلفی نیز مابین کودکان ترتیب داده می شود که علاوه بر بخش پر هیجان راندن اتوموبیل، کودکان را با علائم راهنمایی و رانندگی نیز آشنا می سازد.

«سرزمین اتوموبیلهای جعبه ای» برای کودکان ۲ الی ۱۰ ساله طراحی شده و برای این گروه سنی  ایده آل ترین است.

ورودی به «ال بی ال» برای کودکان ۳۰۰ کرون و برای بزرگسالان رایگان است. رستوران و دیگر امکانات رفاهی، از جمله هتل برای جهانگردان، نیز  در این مجموعه وجود دارد.

مجموعه «ال بی ال» می تواند گزینه ای متفاوت و پر هیجان برای کودکانتان باشد که پشت فرمان خودرویی موتور دار که خود کنترل آن را بر عهده دارند در خیابانهای این شهر «لیلی پوتی» به جولان بپردازند و لذت ببرند.

اطلاعات بیشتر در وب سایت این مجموعه تفریحی کودکان در دسترس علاقمندان قرار دارد.
 
پیوندهای مربوط
ال بی ال – استکهلم
ال بی ال - اولند

www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران در میان بگذارید
 

 www.stoc

© Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد