باتریکس
استکهلمیان - نمیتوان از جشن و شوخی و شادی در استکهلم  صحبت کرد بدون اینکه اشاره ای به فروشگاه بزرگ و دو طبقه فروش نیازمندیهای جشن و شوخی "Buttericks" در مرکز شهر استکهلم نمود. 

کمتر کسی است که در خیابان ملکه در مرکز شهر استکهلم قدم زده  باشد و با نگاهی به ویترین بزرگ "Buttericks"  لبخندی بر لب نیاورده باشد. در بتریکس از ماسک "مدفوع مصنوعی" همره با اسپری بوی آن!  برای قرار دادن در گوشه ای از اتاق و شوخی با صاحب خانه! گرفته تا انواع و اقسام ماسکهایی که دیدن غیرمنتظره آنها در تاریکی  زهره هر رستمی را میبرد موجود است.

بتریکس بزرگترین مرکز تهیه لباسهای بالماسکه , لوازم مورد نیاز جشن و آلات و ادوات شوخی در سراسر اسکاندیناوی است. صابونی که هر چه قدر دستهای خود را بشویید دست سیاه تر میشود!,  دستمال کاغذیهای قابل خوردن!, اسپری خنده!, برچسبی که شیشه اتوموبیل را خورد شده جلوه داده و زهره صاحب آن را میبرد!, جوهر سیاهی که میتوان روی لباس خانمی ریخت و او را زهره ترک کرد که البته رنگ آن بخودی خود پس از دقایقی کاملا پاک میشود!, سیگارهایی که دقایقی پس از روشن کردن منفجر میگردد!, "چوس فیل" یا حبه قندی که پس از در دهان گذاشتن مزه ای خواهد داد که تا آخر عمر فراموش نشود!  لاک ناخنی که روی فرش ریخته میشود و جگر صاحب خانه را میبرد اما لکه ای باقی نمیگذارد و و و .... تنها بخش کوچکی از "لوازم مورد نیازی" است که میتوان در بتریکس تهیه کرد و با خود بعوان سوغاتی به همراه برد.

بسیاری از مردم نه تنها برای خرید بلکه لحظه ای خنده  و شادی به بتریکس سر میزنند. جشن هالوئین از شلوغترین روزهای فروش فروشگاه بتریکس در استکهلم است. اگر مایلید سری به بتریکس بزنید محل آن در استکهلم و در مرکزی ترین نقطه شهر قرار دارد:

Buttericks
Drottningg. 57
STOCKHOLM
Tel:
08 - 5452 8780
 

پیوندهای مربوط
www.buttericks.se

www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران در میان بگذارید
 

 www.stoc

© Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد