بادی فلایت یکی از مهیج ترین تجربیاتی که می توانید در استکهلم داشته باشید
استکهلمیان – اگر از سرگرمیهای عادی خسته شده و بدنبال یک تجربه پرهیجان جدید هستید بادی فلایت (پرواز بدن) در استکهلم بدون شک گزینه ای است که باید امتحان ن کنید.

حتما شما نیز بارها بهنگام خواب این رویا را داشته اید که می توانید پرواز کرده و در هوا معلق باشید و زمانی که از خواب بیدار می شوید متاسف بوده اید که حیف، فقط یک رویا بود. بادی فلایت استکهلم این رویا را برای شما به واقعیت در می آورد و این تجریه کاملا جدید را در اختیارتان می گذارد که احساس کنید پرش پر هیجان از هواپیما به بیرون و سوار شدن بر روی باد آنچنان که افراد چترباز تجربه می کند چگونه است. و اگر فرزند تین ایجی در خانه دارید دادن یک بلیط «بادی فلایت» برای وی و دوستش هدیه ای کاملا متفاوت و البته غافل گیر کننده خواهد بود.

بادی فلایت (پرواز بدن) که نام دیگر آن چتر بازی داخل ساختمان است
(Indoor Skydiving)
یک  مجموعه تفریحی واقع در منطقه «بروما» در استکهلم است.  بادی فلایت دقیقا همان احساسی را که یک چتر باز بهنگام پرش از هواپیما و سپس «شنا بر روی هوا» تجریه می کند در اختیار شما قرار می دهد، در یک محیط کاملا امن و بدور از نگرانی پرت شدن بر روی زمین!

بادی فلایت پرش از هواپیما را با قدرت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت شبیه سازی می کند، اما برای افراد تازه کار این قدرت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت تنطیم می شود. حرکات بدن شما در بادی فلایت دقیقا همانی است که یک چتر باز در آسمان تجربه می کند.

شرط سنی برای پرواز با بادی فلایت ۳ سال است . حداکثر وزن مجاز نیز ۱۲۰ کیلو است.  افرادی که الکل نوشیده باشند، زنان باردار، افرادی که مشکل ستون فقرات یا در رفتگی شانه دارند و نیز افراد دارای ناراحتی قلبی نیز مجاز به پرواز با بادی فلایت نیستند.

آدرس بادی فلایت در استکهلم  
Bryggerivägen 10
در بروما است. بدون شک بادی فلایت یکی از مهیج ترین
 تجربیاتی خواهد بود که در طول زندکی داشته اید. اطلاعات بیشتر در وب سایت «بادی فلایت استکهلم» در اختیار علاقمندان قرار دارد.

در ویدیوی زیر می توانید دوره ای آموزشی از پرواز با بادی فلایت را تماشا کنید.

پیوندهای مربوط
بادی فلایت استکهلم

 

مطالب دیگر در وب سایت ما
stockholm.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 

comments powered by Disqus
Anpassad sökning
 

www.stoc

© Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد